Loading...
O nás
O nás

MY JSME DAS TRANSPORT!

Dopravní firma DAS transport s.r.o. vznikla v roce 2004 sloučením firem Jiří Babáček DAS a Jan Babáček AUDO. Jde o rodinnou firmu zabývající se dopravou od roku 1990 .
Provozujeme mezinárodní i vnitrostátní dopravou. Přepravujeme zásilky od 1kg do 24 tun.
S ohledem na konkrétní požadavky zákazníků nabízí firma DAS Transport s.r.o. širokou škálu dopravních prostředků.
Naše společnost přepravuje zboží v rámci celé Evropy, hlavně však z ČR do Itálie a z Itálie do ČR.

Naše firemní hodnoty

Snažíme se vytvářet nejen profesionální spediční služby pro naše klienty, ale také příjemné pracovní prostředí pro naše zaměstnance. Bez spokojených zaměstnanců bychom totiž nemohli nabízet natolik komplexní služby a také neustále růst a posouvat se.
Zakládáme si proto na férovém a vstřícném přístupu, profesionalitě a výběru kvalifikovaných zaměstnanců.

On time delivery

Odbornost

Naše odbornost se odvíjí od dlouholetých zkušeností a také výběru kvalifikovaných zaměstnanců, kteří budou dělat čest naší společnosti.

Cena / Kvalita

Nabízíme férové ceny a služby té nejvyšší kvality. Dokážeme si poradit prakticky s jakýmkoliv typem zakázky a vždy vám nejprve vypracujeme cenovou nabídku.

Bezpečnost

Jsme si vědomi toho, že silniční doprava nepatří mezi ty nejbezpečnější. Nákupem spolehlivých aut a vybíráním zkušených řidičů však eliminujeme možná rizika.

Rychlost

Doručení zásilky na místo určení během okamžiku vám slíbit nemůžeme, ale uděláme vše pro to, aby byla do destinace doručena co nejdříve. Fungujeme totiž 24/7.

NAŠE CÍLE

0 +

Přepravených zásilek

0 +

Zemí

0 +

Vozidel

0

Zaměstnanců